Strona główna

Zaloguj lub załóż konto
 

Strona główna : Rejestracja : Rejestracja platna
[?]
Szukaj


[?]
Kandydaci
[?]
W serwisie
 

Konto kandydata w Portalu Wyborczym (płatne)

Drogi kandydacie!

Zanim zobaczysz naszą ofertę zastanów się przez chwilę. Czego szukają w internecie wyborcy? Szukają jednoznacznych, czytelnych informacji? Tak! Szukają informacji aktualnych? Zdecydowanie tak!

Szczególnie w nadchodzących wyborach samorządowych wyborcy będą szukać konkretnych, poznanych wcześniej osób, gdyż od tego, kogo wybiorą, zależeć będzie los ich najbliższego otoczenia: osiedla, miasta, gminy.

W
yobraź sobie przykładowego wyborcę w internecie. Wyobraź sobie, jak szuka on informacji o osobach startujących w wyborach na różnych stronach kandydatów. Wyszukuje ich na stronach partii, stowarzyszeń, w googlach.... Tracąc przy tym czas... Zniechęca się. Rezygnuje. Być może chwilę wcześniej, zanim dotarł do Twojej strony.

Portal Wyborczy jest katalogiem kandydatów. Miejscem gdzie wyborca znajdzie kandydatów ze swojego okręgu i będzie mógł dokonać wyboru. Skąd to wiemy? Działamy na rynku internetowej informacji politycznej już trzeci rok. Nasze doświadczenie
mówi nam, że internauci (Twoi wyborcy) oczekują, że informacje, których szukają będą łatwo dostępne.

Na bazie doświadczenia minionych kampanii wiemy jakich informacji szukają wyborcy, wiemy jak szukają i pomagamy im znaleźć zarejestrowanych kandydatów.
W ramach oferowanej usługi, nie tylko oferujemy konto – czyli miejsce do łatwej komunikacji z wyborcami, ale tez doradzimy jak optymalnie wykorzystać narzędzie, jakie dajemy do ręki.


Ufamy, że jesteś dobrym politykiem, wartym tego, by wygrać nadchodzące wybory.
Dlaczego powinieneś poznać naszą ofertę i szybko podjąć decyzję?
Dla swojego i wyborców dobra, oraz dlatego, że inni kandydaci czytają tą ofertę
i zdecydowali się już na rejestrację w Portalu Wyborczym!Oferta rejestracji kandydatów w Wyborach Samorządowych 2006W Portalu Wyborczym dostępne są dwa rodzaje kont:

 1. Konto polityka i kandydata - tylko do rady dzielnicy/sołectwa/osiedla 
  Odpowiednie - jeśli w trakcie abonamentu planujesz start w wyborach tylko do rady dzielnicy (sołectwa, osiedla itp.)

 2. Konto polityka i kandydata - wszystkich szczebli 
  Odpowiednie - jeśli w trakcie abonamentu planujesz start w wyborach nie tylko do rady dzielnicy (sołectwa, osiedla itp.) lub  planujesz start jedynie do innych niż rada dzielnicy szczebli samorządu.


Co otrzymujesz w ramach konta
:


 • Przestrzeń do pracy politycznej i wyborczej
  Dostajesz konto o pojemności 30 MB (konto pierwszego typu 10 MB) na teksty, artykuły, zdjęcia itp. dane, które zainteresują przeglądających Twoje konto wyborców. Jeśli okaże się, że pojemność ta nie wystarczyła, można dokupić dodatkowe miejsce na dane.

 • Niezależność i prostotę obsługi
  Kiedy chcesz, wprowadzasz zmiany w danych konta. Dodajesz artykuły, wstawiasz zdjęcia, aktualizujesz terminarz spotkań itd. Wszystko to robi się tak prosto, jak prosta jest obsługa zwykłych programów do edycji tekstu. Absolutnie nie musisz znać żadnych języków programowania. Wpisujesz teksty, zapamiętujesz i publikujesz je na swojej podstronie. I od razu są widoczne dla Twoich wyborców.

 • Możesz przydzielić współpracowników do obsługi konta.
  Nie masz czasu samodzielnie codziennie zajmować się kontem, ale chcesz żeby było aktualne? To nie problem. Masz możliwość nadania dodatkowych osobnych dostępów swoim pomocnikom, by aktualizowali dla Ciebie dane w ramach konta. Ty decydujesz kogo i kiedy przydzielić do obsługi konta, oraz kiedy i komu odebrać te uprawnienia. (Dodatkowe dostępy współpracowników do tego samego konta - są bez opłat).

 • W ramach konta oferujemy utworzenie osobnego adresu internetowego w oparciu o imię i nazwisko polityka/kandydata oraz funkcję, którą pełni lub którą chce pełnić. Adres taki jest łatwy do zapamiętania i ułatwi marketing wyborczy polityka/kandydata (np. można go będzie podać na ulotkach wyborczych).
  Dodatkowe adresy internetowe zbudowane będą z Państwa imienia i nazwiska rozdzielonych kropką (jesli dane imie i nazwisko będzie zajęte, zaproponujemy inny układ, np. imię_nazwisko) i wybranej z proponowanych poniżej nazwy domeny.
  Przykładowo dla kandydata Adama Testowego unikalna domena: Adam_Testowy.radny.miasta.pl
  Domeny do wyboru dla tego konta (na niebiesko zaznaczono domeny dostępne tylko dla drugiego konta) to:
  - portalwyborczy.pl
  - wybory2006.info,
  - wybory2006.org,
  - wybory2006.com,
  - reprezentant.info
  - reprezentant.net
  - reprezentant.org
  - wyboryprezydenckie.com
  - wyboryprezydenckie.info
  - wyboryprezydenckie.org
  - prezydent.miasta.pl
  - radny.miasta.pl
  - radny.org
  - radny.waw.pl

 • oferujemy adres e-mail z taką samą nazwą domeny, jak adres internetowy: np. Jan.Kowalski@radny.miasta.pl  Adres ten będzie automatycznie przekierowywał całą korespondencję na niego skierowaną na Twój adres e-mail.

 • Opłata za konto pozwala na roczny abonament, w czasie którego dowolną ilość razy można zmieniać rodzaj aktywności politycznej prezentowanej w Portalu. Dzięki temu sam(a) decydujesz kiedy z konta polityka zmienić (dodać) w wyszukiwarce portalu informację, że jesteś również kandydatem i na jakie stanowisko kandydujesz. Oczywiście przez cały okres abonamentu możesz aktualizować dane w ramach swojego konta.

 • Dbamy o bezpieczeństwo
  Korzystamy tyko z najlepszych rozwiązań. Od trzech lat nad bezpieczeństwem naszych i Państwa danych czuwa największa w Polsce  (ranking TOP100 Internet Providers) firma hostingowa home.pl

 • Przed podjęciem decyzji o wykupieniu abonamentu, konto można wypróbować przez okres testowy. Po okresie testów można zrezygnować z używania konta, bez konieczności wpłaty opłaty abonamentowej.

 • W ramach abonamentu, dla konta kandydata, uruchomiliśmy usługę
  e-Biuro Wyborcze Kandydata
  ,
  zyskuje on:
   • aktualizowany samodzielnie terminarz spotkań, z możliwością powiadamiania mailem internautów o wprowadzonych zmianach
   • aktualizowany samodzielnie moduł Przemówienia i Wystąpienia,
    z możliwością zamieszczenia zdjęć ze spotkań z wyborcami
   • możliwości wysyłania emaili do internautów, którzy wyrazili na to zgodę (np. możliwość budowy społeczności e-wolontariuszy, pomagających w prowadzeniu kampanii wyborczej)

 • Dodatkowo, każdy posiadacz konta ma własne forum kandydata/polityka, dzięki któremu może prowadzić dialog z wyborcami.

Pamiętaj!  Masz 21 dniowy okres testowy* bez żadnych zobowiązań.
W ciągu tego okresu można sprawdzić funkcjonalność konta i zdecydować o jego przedłużeniu i wykupieniu abonamentu. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowleni. Szybko podejmij decyzję. Im dłużej będziesz miał konto w Portalu Wyborczym, tym więcej osób Cię pozna. Jest to więc decyzję na miarę wygrania wyborów.


Zapraszamy do rejestracji - Zespół Portalu Wyborczego PRiZMAT.pl

Zapraszamy również do przeczytania Regulaminu Portalu Wyborczego PRiZMAT.pl 


21 dniowy okres testowy* - będzie ulegał skróceniu w miarę zbliżania się do dnia wyborów - szczegóły w regulaminie portalu

Powiadom znajomego | Dodaj jako startową | Wchodzisz z adresu IP: 54.147.16.12
Copyright 2004-2006 © PRiZMAT.pl | Regulamin serwisu | Zastrzeżenia prawne | Ochrona prywatności