Strona główna

Zaloguj lub załóż konto
 

Strona główna : Rejestracja : Rejestracja darmowa
[?]
Szukaj


[?]
Kandydaci
[?]
W serwisie
 

Standardowe konto użytkownika (darmowe)Wszystkie wiodące partie polityczne wykorzystują Internet do komunikacji z wyborcami.
W Portalu Wyborczym PRiZMAT uzyskasz nie tylko informacje dotyczące bieżących wydarzeń politycznych, kampanii wyborczej, ale dzięki temu, że Portal Wyborczy jest unikalnym w skali internetu katalogiem polityków, możesz aktywnie szukać najlepszego Twoim zdaniem Kandydata, nie tracąc czasu na przeglądanie wielu stron!


Dzięki zarejestrowaniu standardowego konta zyskujesz możliwość:

  • stworzenia wlasnego koszyka obserwowanych polityków/kandydatów - wybierasz z pomiedzy zarejestrowanych w Portalu Wyborczym polityków/kandydatow tych, ktorzy Cię szczególnie zainteresowali i na Nich skupiasz swoją uwagę.
  • otrzymywania powiadomień na Twoją skrzynkę mailową o aktualizacjach dokonanych w serwisie PRiZMAT przez wybranych kandydatów - otrzymywanie powiadomień można w dowolnym momencie wyłączyć całkowicie, lub dla danego kandydata.
  • oraz możliwość uczestnictwa w forum PRiZMAT, m.in. komentowania i zadawania pytań kandydatom na forum PRiZMAT.


Ponadto:

- Dostęp do konta standardowego jest możliwy przez łącze zwykłe lub szyfrowane SSL, co zwiększa bezpieczenstwo przesyłu danych między Twoim komputerem a serwerem PRiZMAT.

Pamiętaj! Twoich danych osobowych (w szczególności adresu e-mail) nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje sie to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, w przypadku naruszenia przez użytkowników przepisów prawa.
Możemy ujawnić współpracującym z nami serwisom internetowym czy agencjom reklamowym opracowane przez nas zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne. Jednak dane te nigdy nie dotyczą poszczególnych użytkowników a są jedynie zbiorczymi statystykami oglądalności naszego serwisu i nie zawierają danych pozwalających na identyfikację poszczególnych użytkowników.

Uwaga! Do założenia darmowego konta w Portalu Wyborczym musisz posiadać adres e-mail. To za jego pośrednictwem potwierdzasz proces rejestracji. Bez tego Twoje konto nie będzie aktywne.
Dzieki temu unikamy zakładania kont bez wiedzy i zgody ich właścicieli.


  Jeśli masz pytania, uwagi, sugestie - napisz do nas.


Przejdź do zakładania standardowego konta (darmowego)


Powiadom znajomego | Dodaj jako startową | Wchodzisz z adresu IP: 54.147.16.12
Copyright 2004-2006 © PRiZMAT.pl | Regulamin serwisu | Zastrzeżenia prawne | Ochrona prywatności